fbpx

Każde niedzielne przedpołudnie w listopadzie rodziny mogą spędzić na atrakcyjnych zajęciach w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

5.11, godz. 11.00

Jetsonowie – seans filmowy poprzedzony warsztatami kreatywnymi dla dzieci i ich opiekunów.

12.11, godz. 11.00 i 12.00 Dla Najmłodszych. Wszystkie Ruchy Dozwolone

Miejski Ośrodek Kultury wie jak ważne i potrzebne jest odpowiednie uczestnictwo w kulturze w rozwoju człowieka. Dlatego też z powodzeniem od 5 lat proponuje najmłodszym mieszkańcom zajęcia, warsztaty i wydarzenia kierujące uwagę na rozwój kulturalny. Dzięki cyklicznym spotkaniom jest okazja przyglądać się wzrastaniu świadomości muzycznej, plastycznej. Zajęcia te także pozwalają zacieśniać relacje rodzic – dziecko oraz wytwarzają więź między ośrodkiem kultury czyli miejscem spotkań, a odbiorcą.

O godz. 11.00 zaproszenie kierowane jest do rodziców z dziećmi do 18 m-ca życia.

O godz. 12.00 będą organizowane warsztaty dla dzieci w wieku 15-5 lat z opiekunami.

19.11 o godz. 11.00 Wszystkie Ruchy Dozwolone – sensoplastyka.

MOK zaprasza wszystkich opiekunów wraz z dziećmi od 1-5 roku życia na warsztaty sensoplastyczne, które oddziałują na wszystkie zmysły jednocześnie i pomagają dzieciom rozwijać się na wszelkich płaszczyznach. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

19.11 o godz. 12.00 ArchiMOK czyli warsztaty architektoniczne dla dzieci 5+ z opiekunami. 

Po ostatnim warsztacie archiMOK uczestnicy znają już trochę konstrukcję budynku. Teraz skoncentrują się na szczegółach, na znaku graficznym MOK-u. Jego znaczeniowości. Ponadto uczestniczki i uczestnicy uruchomią wyobraźnię wykonując własną interpretację sygnetu pochodzącego z logo MOK-u z różnorodnych materiałów. Wstęp wolny.

26.11 o godz.11.00

Złap swoje andrzejkowe sny czyli kreatywny warsztat plastyczny, do którego instruktorzy MOK-u zapraszają dzieci w wieku 6-10 lat. Tworząc różnorodne łapacze snów, uczestnicy poznają niektóre zabawy andrzejkowe. Wszystko po to, by rozwinąć wyobraźnię najmłodszych oraz zapoznawać z tradycją.

Polecane są zapisy: zapisy@mok.gniezno.pl w celu zweryfikowania liczby uczestników.

Najnowsze komentarze