fbpx
Rockowe i Popowe Hity w wydaniu Orkiestrowym w MOK Gniezno!

Orkiestra Miła Gnieznu to mozaika ludzi kreatywnych, kochających muzykę, wspólnie tworzących oraz lubiących dzielić się swoją pasją z innymi! Tym razem OMG wspólnie z MOK Gniezno zapraszają do Sali Widowiskowej przy ul. Łubieńskiego 11 w niedzielę, 4 lutego, o godz. 16.00 na kolejny koncert! Wstęp na wydarzenie jest wolny!

OMG to pierwsza w Gnieźnie orkiestra kameralna, która powstała z inicjatywy lutniczki Reginy Borkowskiej-Kędzierskiej. Jej poprowadzenie Regina powierzyła w ręce skrzypaczki Sary Powagi.

Urodzone tego samego dnia skrzypaczki złączyły kilkanaście osobowości, które dały początek pięknemu projektowi!

Orkiestra Miła Gnieznu składa się z Uczniów i Absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Gnieźnie oraz Uczniów, którzy pobierają nauki w prywatnych placówkach. Wszystko po to, by każdy na nowo odkrył pasję wspólnego muzykowania!

Na najbliższym koncercie będzie można usłyszeć wielkie hity muzyki Rockowej i Popowej! W ciekawych aranżacjach na orkiestrę smyczkową pojawią się utwory takich Wokalistów i Zespołów jak: Michael Jackson, Billie Eilish, Édith Piaf, Black Sabbath, Nirvana czy Queen!