fbpx
Zakończenie 70. Sezonu Kulturalnego Sekcji Artystycznych MOK Gniezno!
Wystawa prac Sekcji Artystycznych MOK Gniezno
Wystawa prac Sekcji Artystycznych MOK Gniezno

W środę, 29 maja, w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyło się Zakończenie 70. Sezonu Kulturalnego Sekcji Artystycznych! Swoje prace zaprezentowali uczestniczki i uczestnicy m.in. Dziecięcej Pracowni Plastycznej, Klubu Plastyka, Pracowni Rysunku i Malarstwa, Pracowni Ceramicznej oraz Pracowni Długopisu 3D!

Gości przybyłych na Wystawę Sekcji Artystycznych MOKu oraz uczestników Pracowni powitał Dyrektor Dariusz Pilak!

Dyrektor podziękował wszystkim Sekcjom za kilkumiesięczną współpracę! Pogratulował pięknych prac wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Wystawy podsumowującej 70. Sezon Kulturalny Sekcji Artystycznych MOKu!

Marta Karalus-Kuszczak z MOKu wyjaśniła, jakie Pracownie Artystyczne działają w Miejskim Ośrodku Kultury i kto je prowadzi!

Prace wykonane w Dziecięcej Pracowni Plastycznej! Pracownię prowadzi Arleta Olszanowska!

Prace uczestników Pracowni Rysunku i Malarstwa od Podstaw (10+ i 14+)! Pracownię prowadzi Przemysław Lubczak! Na stoliku wystawiono prace z Pracowni Długopisu 3D (10+), którą prowadzi Monika Zbierańska!

Prace uczestników Pracowni Ceramicznej dla Dorosłych! Pracownię prowadzi Magdalena Witczak!

Dzieła stworzone przez uczestniczki Klubu Plastyka, Pracowni Plastycznej AKWARELKI i Kursu Rysunku i Malarstwa! Pracownie prowadzi Kazimierz Muszyński!