fbpx
Świąteczny Jarmark w Zielonej Fabryce połączony ze zbiórką dla Schroniska dla Zwierząt!
Świąteczny Jarmark w Zielonej Fabryce
Świąteczny Jarmark w Zielonej Fabryce

Już w najbliższy weekend, od 1 do 3 grudnia, Zielona Fabryka zaprasza wszystkich, aby w świątecznej atmosferze rozpocząć przygotowania do zbliżających się Świąt! Jarmark połączony będzie ze zbiórką dla podopiecznych ze Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie. Organizator przygotował wiele atrakcji, podczas których będzie można miło spędzić czas i pomóc zwierzętom!

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się zawsze sesja zdjęciowa dla Waszych pupili. Organizator przygotował świąteczny plan zdjęciowy we współpracy z fotografką Kasią Pakułą, która całym sercem zaangażowała się w pomoc dla Schroniska. Kasia wykona pamiątkowe zdjęcie Waszych piesków, a 50% ceny za zdjęcia zostanie przekazane dla Schroniska! Dodatkowo każdy z tych piesków weźmie udział w losowaniu do zostania gwiazdą grudniowego zdjęcia w kalendarzu na 2024 rok, który zostanie stworzony wspólnie z Kasią.

Podczas jarmarku nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych! Pojawi się szereg aktywności m.in. malowanie twarzy farbą fluorescencyjną, podpisywanie bombek swoim imieniem oraz możliwość wykonania darmowego, świątecznego zdjęcia! Taką piękną pamiątkę wykona dla chętnych Nicole Borowczyk.

Dla osób, które cenią sobie błysk, Briju przygotowało stoisko z biżuterią z motywem zwierzęcym, a 50% ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Schroniska.

Segment aktywności dla dusz artystycznych to warsztaty kreatywne, na których będzie można stworzyć swoją wyjątkową świecę sojową oraz poznacie wszystkie tajniki tworzenia świec od A do Z. W miłej atmosferze przy kawie i wspólnej rozmowie warsztaty poprowadzi Daria z Blasków z Polski

W duecie Alicja z Marou Ceramics poprowadzi warsztaty ceramiczne, gdzie będzie można wykonać unikatowe naczynie z gliny. Dziewczyny przekażą 10% ze sprzedaży biletów dla Schroniska

Do całej akcji włączył się także zaprzyjaźniony sklep Psysmak, u którego Zielona Fabryka dostanie specjalną ofertę na zakup potrzebnych artykułów dla Schroniska

Sąsiedzi organizatora, House of Pizza, pomogą przygotowując pysznego grzańca, a Sklep Miko ma w zanadrzu niespodziankę, o której dowiecie się już wkrótce!

Cały Jarmark odbędzie się w Zielonej Fabryce przy ul. Wrzesińskiej 44 w Gnieźnie, w której na to wydarzenie zorganizowane zostanie nawet m.in. stoisko z żywymi choinkami.

Pracownicy już od kilku miesięcy przygotowują się do tego okresu. Starają się stworzyć w salonie niepowtarzalny świąteczny klimat, żeby klienci poczuli prawdziwą magię Świąt!

Zielona Fabryka dysponuje szerokim asortymentem dekoracji, dzięki którym klienci mogą przenieść swoje wnętrza w ten magiczny klimat! Podczas trwania Jarmarku przybyli będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów, a już teraz w sklepie online działa specjalnie stworzona zakładka z produktami świątecznymi, z których sprzedaży także zostanie przekazane 10% na Schronisko!

Organizator zorganizował również zbiórkę produktów pierwszej potrzeby, które w tym momencie potrzebuje Schronisko w Gnieźnie.

Zielona Fabryka zaprasza wszystkich na Świąteczny Jarmark, gdzie każda spędzona tu wyjątkowo chwila pomoże Schronisku!