fbpx
Wystartował V Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy dla WOŚP 2024!
Biegacze przed startem V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy
Biegacze przed startem V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy

Siema! Punktualnie o godz. 10.00 w sobotę, 27 stycznia, z gnieźnieńskiego Rynku wystartowało kilkudziesięciu biegaczy, aby przebiec około 300-kilometrową trasę do Warszawy! Jutro wieczorem wbiegną do Studia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Organizatorem V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy jest Fundacja Młodzi w Uzależnieniu!

To już piąty bieg, podczas którego biegacze zbierają pieniądze do puszki WOŚP, a także do eSkarbonki Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy!

Kliknij i Wesprzyj
eSkarbonkę WOŚP 2024
Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy!

Już od godz. 9.00 uczestnicy biegu i osoby je wspierające zbierały się na gnieźnieńskim Rynku, gdzie rozgrzewali się, robili sobie pamiątkowe zdjęcia i odbierali Akty Nadania Biegacza I Stolicy Polski!

Pierwszy przystanek biegacze zrobili na Rondzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie, a dalej pobiegną już m.in. przez Witkowo, Wrześnię i Konin aż do Warszawy!

W niedzielę, 28 stycznia, wezmą udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Organizatorem Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy jest Fundacja Młodzi w Uzależnieniu, a partnerami Królewskie Gniezno, Powiat Gniezno, Gmina Witkowo, Powiat Wrzesiński, Konin, Gmina Strzałkowo, Miasto Stołeczne Warszawa, LKS Atleta Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie i Klub Sportów Górskich DIRETA Gniezno.

Kliknij i przejdź
na Allegro
Gnieźnieńskiego Sztabu WOŚP!