Siema! Punktualnie o godz. 10.00 w sobotę, 27 stycznia, z gnieźnieńskiego Rynku wystartowało kilkudziesięciu biegaczy, aby przebiec około 300-kilometrową trasę do Warszawy! Jutro wieczorem wbiegną do Studia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Organizatorem V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy jest Fundacja Młodzi w Uzależnieniu!