fbpx
Natasza Szalaty kandydatką PiS na Prezydenta Miasta Gniezna!
Natasza Szalaty
Natasza Szalaty

Natasza Szalaty, obecna radna powiatowa, została oficjalnie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Miasta Gniezna w Wyborach Samorządowych 2024! Kandydatka PiS idzie do wyborów pod hasłem „Gniezno – nasze miasto, nasz dom”!

Kandydatura Nataszy Szalaty została przedstawiona w sobotę, 24 lutego, w Hotelu ibis Styles w Gnieźnie przez posła Zbigniewa Dolatę.

Rekomendując Nataszę Szalaty poseł Zbigniew Dolata stwierdził, że jest to osoba energiczna, otwarta, bardzo wrażliwa na krzywdę ludzką, doświadczony samorządowiec, jedna z najaktywniejszych radnych powiatu, która udziela się na różnych polach działalności społecznej, sportowej i kulturalnej.

Potrzeba naszemu miastu nowego impulsu i myślę, że Natasza Szalaty jest gwarancją tego, że ten nowy impuls nastąpi! Mam nadzieję, że właśnie kobieta Natasza Szalaty zostanie pierwszą prezydent miasta Gniezna. Miasto jest wspólnym domem, a w domu potrzeba kobiecej ręki. Doświadczonej i energicznej kobiecej ręki, a to Natasza Szalaty gwarantuje!”

– powiedział poseł Zbigniew Dolata

Kandydatka na prezydent powiedziała natomiast, że jej celem będzie dbanie o rozwój gospodarczy miasta, o to, żeby miasto było czyste, zadbane, wyremontowane. Według niej dużo też trzeba zrobić na płaszczyźnie promocji miasta, żebyśmy wiedzieli, że nasze miasto jest perełką w Wielkopolsce przyciągającą turystów.

Ważna dla niej jest także polityka mieszkaniowa, żeby przede wszystkim młodzi ludzie nie wyjeżdżali z Gniezna, czyli mieszkania dla młodych!

Bardzo mi leży na sercu, żeby miasto Gniezno wreszcie było dostrzegane, że jest ważnym miejscem tutaj na arenie Wielkopolski. To jest dla mnie bardzo ważne. Ważne jest też dla mnie, żeby przyciągnąć młodych, żeby nie był odpływ młodych ludzi z Gniezna. To jest taką moją bolączką też jako matki. Mam doświadczenia takie, bo moje dzieci również musiały z miasta wyjechać za pracą. I dlatego wszystko będą robiła, żeby tych młodych ludzi tutaj przyciągnąć i sprawić im atrakcyjny rynek pracy!

– mówiła Natasza Szalaty

Natasza Szalaty urodziła się w Gnieźnie, pracuje jako nauczycielka, jest radną powiatową i społeczniczką, która współpracuje z różnymi organizacjami i stowarzyszeniami na terenie Gniezna.