fbpx
Firmy wsparły remont Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie!
Firmy ufundowały remont Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie
Firmy ufundowały remont Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie

Dwie firmy, Panattoni i Dekpol Budownictwo, sfinansowały i zrealizowały remont części budynku Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie, dzięki czemu powstała m.in. kociarnia! Koszt remontu wyniósł około 50 tys. euro!

Oficjalne oddanie wyremontowanych pomieszczeń odbyło się w piątek, 23 lutego, w obecności przedstawicieli firm, zastępcy prezydenta i kierownictwa Schroniska.

Za sfinansowanie i przeprowadzenie remontu przedstawicielom firm podziękowali zastępca prezydenta Michał Powałowski i kierowniczka Schroniska dla Zwierząt Katarzyna Fikus!

Zastępca prezydenta Michał Powałowski podziękował i powiedział, że dzięki przeprowadzonemu remontowi przez firmy Panattoni i Dekpol Budownictwo poprawiły się warunki socjalno-bytowe dla zwierząt i pojawiły się też miejsca na kwarantannę!

Kierowniczka Katarzyna Fikus w ramach podziękowań przekazała przedstawicielom firm budowlanych pamiątkowe serca za ogromne SERCE okazane podopiecznym Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie, na których został umieszczony słowa, że „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. Kierowniczka dodała także, że te dwie firmy budowlane spadły Schronisku jak z nieba i dokonały cudu remontując pomieszczenie socjalne!

Przedstawiciel Panattoni Tomasz Harasimowicz przekazał, że w ostatnim czasie budowali w Łubowie halę produkcyjno-magazynową dla klienta. Przy każdej takiej inwestycji szukają Schroniska, które potrzebuje wsparcia finansowego. Najbliższe Schronisko, które potrzebowało takiej pomocy z ich strony, znalazło się w Gnieźnie i postanowili zrealizować tu remont!

Przedstawiciel firmy Dekpol Budownictwo Michał Jakubczyk poinformował, że w budynku został przeprowadzony remont generalny i m.in. wymieniono instalację elektryczną, wyremontowano ściany i posadzki, wymieniono klatki do pomieszczeń, stolarkę okienną i drzwiową oraz naprawiono część dachu.

Przedstawiciele firm podarowali Schronisku także karmę dla psów, wodoodporne i bezzapachowe obroże odstraszające kleszcze oraz pchły, a także preparaty odstraszające pchły, kleszcze i komary!

To nie koniec remontów w Schronisku! Miasto Gniezno pozyskało z rządowego programu Polski Ład prawie 2 mln zł i te środki zostaną również zainwestowane w rozbudowę i remont jeszcze w tym roku!

Najnowsze komentarze