fbpx
Wystartuje V Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy dla WOŚP 2024!
Konferencja V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy
Konferencja V Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy

Siema! Już w tę sobotę, 27 stycznia, z gnieźnieńskiego Rynku wystartuje V Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy! Jego organizator i partnerzy w poniedziałek, 22 stycznia, na konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie jeszcze raz zaprosili wszystkich do kibicowania biegaczom!

Organizator biegu Fundacja Młodzi w Uzależnieniu prosi Wszystkich o kibicowanie na całej trasie biegu oraz zaprasza w ramach gnieźnieńskich obchodów WOŚP 2024 na Rynek w sobotę, 27 stycznia, od godz. 9.00, gdzie jak zapewnia, będzie się działo! Biegacze do Warszawy wyruszą o godz. 10.00!

Wszyscy wbiegną do Studia WOŚP w Warszawie na drugi dzień, w niedzielę, 28 stycznia, podczas 32. Finału WOŚP, gdzie przekażą zebrane pieniądze!

Kliknij i Wesprzyj
eSkarbonkę WOŚP 2024
Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy!

Na konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie, pięć dni przed biegiem, jego organizator wraz z zastępcą prezydenta Michałem Powałowskim opowiedzieli o przygotowaniach do biegu, kto w nim pobiegnie, jak będzie wyglądała trasa oraz o tegorocznej nowości – z osobami dorosłymi pobiegnie także jedenaścioro dzieci!

W konferencji prasowej udział wzięli: zastępca prezydenta Michał Powałowski, w imieniu Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego Maciej Mądry, koordynator biegu Tomasz Grzęda, dyrektor biegu Marcin Adamczak, Leszek Hęś z LKS Atleta, prezes Fundacji Młodzi w Uzależnieniu Henryk Januchowski i Tomek Adam z Wrześni.

Kliknij i przejdź
na stronę na Facebooku
Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy!

Najnowsze komentarze