fbpx
Pierwsze posiedzenie Komisji Kultury Rady Miasta Gniezna 2024-2029!
Komisja Promocji, Kultury i Turystyki Rady Miasta Gniezna 2024-2029
Komisja Promocji, Kultury i Turystyki Rady Miasta Gniezna 2024-2029

W środę, 22 maja, w Starym Ratuszu w Gnieźnie odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Promocji, Kultury i Turystyki Rady Miasta Gniezna 2024-2029 poprowadzone przez Przewodniczącego Jarosława Mikołajczyka, na którym wybrano Martynę Matysek na Zastępczynię Przewodniczącego i ustalono plan pracy Komisji na 2024 rok! Podczas Komisji przedstawiciele Stowarzyszenia Ośla Ławka zaprosili radnych na Otwarcie Sezonu 2024 Latarni na Wenei!

Propozycje do planu Komisji na 2024 rok przedstawił radnym Przewodniczący Jarosław Mikołajczyk! Radni zaakceptowali zaproponowane przez Przewodniczącego zagadnienia, które będą poruszana na następnych posiedzeniach Komisji!

Radny Wojciech Szymczak zaproponował, żeby na każdym posiedzeniu Komisji znalazł się punkt dotyczącym przygotowań do Tysięcznej Rocznicy Koronacji Bolesława Chrobrego, która odbędzie się w 2025 roku!

Do tej propozycji radni odnieśli się pozytywnie i ten punkt znajdzie się na stałe w programie kolejnych Komisji!

Zastępczynią Przewodniczącego została wybrana Martyna Matysek!

Radni, którzy zasiadają w Komisji Promocji, Kultury i Turystyki to: Przewodniczący Jarosław Mikołajczyk, Zastępczyni Przewodniczącego Martyna Matysek, Beata Adamczyk, Sebastian Błochowiak, Beata Czechańska, Olga Gandurska, Michał Glejzer, Paweł Kamiński, Artur Kuczma i Wojciech Szymczak!

W posiedzeniu Komisji udział wzięli także przedstawiciele Stowarzyszenia Ośla Ławka! Prezeska Stowarzyszenia Aleksandra Dudczak i Wiceprezes Piotr Buratyński zaprosili radnych na Otwarcie Sezonu 2024 Latarni na Weneni!

Prezeska Oślej Ławki Aleksandra Dudczak przekazała, że Otwarcie Sezonu 2024 odbędzie się 14 czerwca o godz. 18:00 Spotkaniem z Podcasterką Joanną Okuniewską i o godz. 20:00 Koncertem YUNISa – Muzyka z Egiptu! Będzie też Cud Gniezno!

Kliknij i przejdź
do Wydarzenia na Facebooku
„Otwarcie sezonu:
spotkanie z Okuniewską
+
koncert YUNISA”
!

Wstęp bezpłatny!