fbpx
Maciej Zielenow na „5” w Turnieju Strzeleckim!
Źródło: Strzelec Gniezno
Źródło: Strzelec Gniezno

Reprezentant Gnieźnieńskiego Strzelca Maciej Zielenow po raz kolejny nie pozostawił pola do popisu dla rywali zdobywając 5 miejsc na podium w I Turnieju Pucharu KBS 2024 obejmując prowadzenie w zmaganiach o tytuł Strzelmistrza 2024!

W sobotę, 20 stycznia, pomimo wietrznej i mroźnej aury i wiążącymi się z tym trudnościami komunikacyjnymi, kilkudziesięciu zawodników we Wrześni stanęło do rywalizacji w I TurniejuO Strzały św. Sebastiana” rozgrywanym w ramach Pucharu KBS 2024.

Barw gnieźnieńskiego Strzelca w turnieju bronili Marcin Andrzejewski oraz Maciej Zielenow, który zapisał na swym koncie kolejny udany występ.

Lider gnieźnieńskiego Strzelca nie tylko obronił Srebrne Strzały św. Sebastiana, o które strzelano z pistoletu MCM Margolin, ale także dołożył 3 miejsca na podium w konkurencjach strzelanych z karabinów bocznego zapłonu, co pozwoliło na zgromadzenie największej liczby punktów i zwycięstwo w Turnieju.

Solidny występ zanotował także drugi z gnieźnieńskich zawodników Marcin Andrzejewski, który uplasował się na 4 pozycji.

Siema! Maciej Zielenow gra razem z WOŚP! Spróbuj swoich sił w strzelectwie! Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowaniadwa vouchery na wspólny trening strzelecki z Maciejem Zielenow! Nie wahaj się, licytuj, pomagaj i odkrywaj w sobie strzelca!

Kliknij i przejdź
do Pierwszej z Aukcji Macieja Zielenow
na Allegro
Gnieźnieńskiego Sztabu WOŚP!

Kliknij i przejdź
do Drugiej z Aukcji Macieja Zielenow
na Allegro
Gnieźnieńskiego Sztabu WOŚP!