fbpx
Wystawa z okazji 15-lecia Pracowni Witrażu w MOK Gniezno!
Wernisaż Wystawy Pracowni Witrażu w MOK Gniezno
Wernisaż Wystawy Pracowni Witrażu w MOK Gniezno

W środę, 19 czerwca, w Ogrodzie Zimowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się Wernisaż Wystawy uczestników Pracowni Witrażu 2023/2024! Pracownia Witrażu dla Dorosłych obchodziła Jubileusz 15-lecia istnienia w murach Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie!

Wszystkich gości i uczestników Pracowni Witrażu powitali dyrektor Dariusz Pilak oraz Instruktorka Anna Góralczyk i zaprosili do podziwiania prac!

Dyrektor Dariusz Pilak pogratulował artystom Jubileuszu i przekazał na ręce Instruktorki Anny Góralczyk kwiatka!

Instruktorka Pracowni Witrażu Anna Góralczyk powiedziała, że na zajęciach pracują w Technice Tiffany’ego wykonując przeróżne przedmioty i kompozycje ze szkła i metalu, jednocześnie tworząc wspaniałą grupę niezwykle kreatywnych i zaangażowanych ludzi!

Dodała, że niekiedy na zajęciach jest ciężko, bo mają pokaleczone palce, ale nie zrażają się, a dzięki temu powstają wspaniałe prace, które teraz można oglądać na Wystawie!

Anna Góralczyk podziękowała uczestniczkom i uczestnikom Pracowni Witrażu za zmagania artystyczne i ciekawie spędzony czas oraz zaprosiła chętnych na kolejny Sezon Artystyczny!

Wystawa w MOK Gniezno jest czynna do 14 lipca!

Zapraszamy!

Najnowsze komentarze