fbpx
Świąteczne spotkanie Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych!
Wspólne świętowanie Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie
Wspólne świętowanie Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie

Miejskie Świetlice Socjoterapeutyczne w Gnieźnie zorganizowały dzisiaj dla swoich podopiecznych świąteczne spotkanie z Gwiazdorem w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie!

Wszystkie dzieci wraz z rodzinami, władze miasta, radnych, przedstawicieli firm i banku powitała kierowniczka Świetlic Zofia Komosińska, która podziękowała wszystkim za udział w spotkaniu gwiazdkowym i życzyła wspaniałych Świąt!

Przybyli na spotkanie goście oczywiście przynieśli dla dzieci różne prezenty!

Prezydent Tomasz Budasz wraz ze swoim zastępcą Michałem Powałowskim przekazali, że Miasto Gniezno otrzymało dofinansowanie na projekt „miniPAKT – gminne pracownie komputerowe” w wysokości 186 tysięcy złotych.

W ramach tego projektu w każdej z siedzib Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych zostaną utworzone pracownie komputerowe, a każda z nich zostanie wyposażona w 5 komputerów przenośnych z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem oraz w ekran multimedialny.

Prezydent wraz ze swoim zastępcą oficjalnie przekazali podopiecznym Świetlic nowe komputery!

Dzieci bardzo ucieszyły się na taki prezent. Nowy sprzęt będzie wykorzystywany m.in. do wspólnej i indywidualnej nauki, zajęć terapeutycznych i rekreacyjnych.

Podczas spotkania dzieci otrzymały prezenty od Gwiazdora, odbyły się występy na scenie, złożono sobie życzenia świąteczne i w życzliwej atmosferze spędzono ten przedświąteczny czas!