fbpx
Źródło: Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie
Źródło: Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie

Marzeniem Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie jest posiadanie „Zwierzobusa”, w którym mogliby godnie i bezpiecznie transportować zwierzęta. Teraz pojawiła się taka szansa! Trwa zbiórka i każdy, jak sami to ujęli, może im teraz „nawrzucać”!

Główną ideą prowadzenia Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie jest działanie na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie.

Schronisko i Fundacja radzą sobie w dużej mierze dzięki darczyńcom, sponsorom czy wsparciu Urzędu Miasta.

Małymi krokami wprowadzają zmiany w celu poprawy komfortu życia swoich podopiecznych, a do pełni szczęścia brakuje im m.in. „Zwierzobus”.

Sprawa jest o tyle trudna, że nie ma w Schronisku gabinetu weterynaryjnego. Schronisko współpracuje z wieloma klinikami, w zależności od potrzeby, a to przekłada się na częste kursy.

Zakup auta rozwiązałby jeden z głównych problemów i zdecydowanie ułatwiłby funkcjonowanie Schroniska. A co najważniejsze, „Zwierzobus” zwiększyłby komfort i bezpieczeństwo transportowanym zwierzętom.

Pracownicy Schroniska wierzą, że marzenia się spełniają i dlatego proszą o pomoc w zbiórce Fundacji na zakup „Zwierzobusa”!

KLIKNIJ i wesprzyj Zbiórkę Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie na zakup Zwierzobusa na RatujemyZwierzaki.pl

Zbiórka trwa do 6 grudnia 2023 roku.

Za okazaną pomoc Schronisko i Fundacja wszystkim z góry dziękują!