fbpx
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2024 w Gnieźnie!
Dzień Strażaka 2024 w Gnieźnie
Dzień Strażaka 2024 w Gnieźnie

W piątek, 17 maja, na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie odbył się Uroczysty Apel z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka 2024, podczas którego podziękowano Strażakom za ich trudną i ciężką pracę oraz wręczono odznaczenia, wyróżnienia i awanse!

Uroczysty Apel rozpoczął się od złożenia meldunku Zastępcy Wielkopolskiego Komendanta PSP w Poznaniu st. bryg. Tomaszowi Grelakowi przez Dowódcę Uroczystości st. kpt. Bartosza Kubalewskiego, uroczystym podniesieniem Flagi Państwowej i odśpiewaniem Hymnu Polski!

Przybyłych gości i Strażaków powitała Komendant Powiatowa PSP w Gnieźnie bryg. Marta Kacprzycka, która podziękowała Strażakom za ich pracę i życzyła, aby codzienność strażacka była dla nich źródłem satysfakcji, a św. Florian otaczał ich swoją opieką!

Odznaczenia, wyróżnienia i awanse Strażakom wręczyli Komendant Powiatowa bryg. Marta Kacprzycka i Zastępca Wielkopolskiego Komendanta st. bryg. Tomasz Grelak!

Strażacy wręczyli podziękowania przedstawicielom władz parlamentarnych, samorządowych i służb mundurowych!

Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu st. bryg. Tomasz Grelak podziękował Strażakom oraz życzył zdrowia i ogromnej satysfakcji w sercu z tego, że noszą mundur Strażaka!

Uroczysty Apel zakończył się złożeniem meldunku st. bryg. Tomaszowi Grelakowi przez Dowódcę Uroczystości st. kpt. Bartosza Kubalewskiego!