fbpx
Wystawa fotograficzna Katarzyny Dzionek „Moi PSIjaciele”!
Artystka Katarzyna Dzionek ze swoim psem Mają
Artystka Katarzyna Dzionek ze swoim psem Mają

W piątek, 16 lutego, w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica 12a odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Katarzyny Dzionek pt. „Moi PSIjaciele”!

Na wernisażu wystawy wszystkich powitał dyrektor biblioteki Piotr Wiśniewski, który przedstawił autorkę wystawy, podziękował jej za wystawienie swoich prac w bibliotece i zaprosił gości do obejrzenia fotografii!

Jak powiedziała artystka Katarzyna Dzionek, swoją przygodę z fotografią zaczęła 10 lat temu i jest to jej pasja oraz sposób na spędzenie wolnego czasu!

Psy, których ma dziesięć, uwieczniła na swoich fotografiach! Fotografowała je podczas spacerów m.in. w ogrodzie czy na polu oraz na wystawach psów rasowych. I jak stwierdziła, nie jest to łatwe zadanie, bo nie wszystkie pieski chciały cierpliwie pozować!

Na swoją pierwszą wystawę Katarzyna Dzionek przyprowadziła swoją pupilkę, która wabi się Maja i która znalazła się także na zdjęciach!

Katarzyna Dzionek ukończyła szkołę fotografii, a obecnie cały czas doskonali swój warsztat! Zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznymW Centrum Fotografii – Nasze Zawody w Obiektywie”, którym Organizatorem był Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Poznaniu.

Wystawę w bibliotece można oglądać do połowy marca!

Zapraszamy!