fbpx
Nowy radiowóz dla policjantów z Czerniejewa!
Źródło: KPP w Gnieźnie
Źródło: KPP w Gnieźnie

Wczoraj odbyło się przekazanie nowego radiowozu policjantom z Czerniejewa. Gminy Czerniejewo i Łubowo partycypowały w połowie kosztów zakupu nowego radiowozu KIA Sportage, który kosztował przeszło 200 tys. zł!

W uroczystym przekazaniu, które odbyło się we wtorek, 12 grudnia, udział wzięli: insp. Przemysław Kozanecki – Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, Tadeusz Szymanek – burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo, Andrzej Łozowski – wójt Gminy Łubowo, Jan Kulpiński – przewodniczący Rady Miasta i Gminy Czerniejewo, Mirosław Nowak – przewodniczący Rady Gminy Łubowo, asp. szt. Marian Chudy – komendant Komisariatu Policji w Czerniejewie, asp. szt. Paweł Mitura – kierownik Posterunku Policji w Fałkowie oraz policjanci z miejscowego komisariatu.

Koszt zakupu samochodu wyniósł 201.474,00 zł, z czego Gmina Czerniejewo i Gmina Łubowo dołożyły po 50.000,00 zł.

Szef gnieźnieńskich funkcjonariuszy podziękował obecnym przedstawicielom władz samorządowych za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie i wsparcie tego przedsięwzięcia.

Jak podkreślali włodarze gminy Czerniejewo i Łubowo nowy radiowóz z całą pewnością przyczyni się do jeszcze efektywniejszej realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i wpłynie na poprawę warunków służby funkcjonariuszy.

Najnowsze komentarze