fbpx
Rodzinne kapsuły czasu w Domu Powstańca Wielkopolskiego w Gnieźnie!
Źródło: MOK Gniezno
Źródło: MOK Gniezno

Dom Powstańca Wielkopolskiego w Gnieźnie to Sala pamięci, w której opowiadana jest historia uczestników i uczestniczek Powstania Wielkopolskiego – wszystko to za pomocą wystawy, multimediów i sporej ilości pamiątek! Tym razem MOK Gniezno zaprasza do Sali pamięci na Rodzinne warsztaty, które odbędą się w niedzielę, 17 marca, o godz. 11.00! Wstęp bezpłatny!

A kto będzie pamiętałTYCH, KTÓRZY tu przychodzą, zwiedzają lub biorą udział w zajęciach? Tym razem uczestnicy zostaną uwiecznieni, a potem zaproszeni do stworzenia rodzinnych kapsuł czasu!

Co konkretnie będzie się działo?

Każda rodzina wykona własną kapsułę czasu, czyli pojemnik, w którym umieszczone zostaną różne przedmioty bądź informacje dla przyszłych pokoleń badaczy. W kapsule na pewno znajdą się informacjeprzedmioty sprowokowane zabawamićwiczeniami, które organizatorzy zaproponują. Uczestnicy sami też o sobie napiszą i siebie narysują!

Co dalej stanie się z kapsułą czasu? Gdzie zostanie umieszczona lub zakopana? To już tajemnica samych uczestników!

Zaproszenie jest kierowane do dzieci od 6 latopiekunami. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia drobnej pamiątki, fotografii lub innego osobistego przedmiotu.

Zapraszamy do zabawy!

Najnowsze komentarze