fbpx
Już w tę środę Gra miejska „G – O tym się nie mówi” w Gnieźnie!
Źródło: MOK Gniezno
Źródło: MOK Gniezno

Już w tę środę, 12 czerwca, o godz. 18:00 odbędzie się współorganizowana przez Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie Gra miejska „G – O tym się nie mówi”! Start w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11! Udział bezpłatny!

Myślisz, że znasz Gniezno? Najwyższa pora zgłębić tajemnice, które skrywają mury kamienic, bulwary i podwórka!

Przekonaj się, co cały czas czeka tuż pod nosem i wyrusz w trasę! Znajdziesz na niej pytania, zagadki, hasła, klucze, ale przede wszystkim odpowiedzi… 

W ten sposób studenci kierunku Projektowania Kultury z Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie zapraszają na spacer po Gnieźnie i grę terenową, którą przygotowali pod kierunkiem dr Zofii Kaczmarek!

Dwie drużyny wyruszą ścieżkami wyznaczonymi przez zagadki rozlokowane po całym centrum miasta, by konkurować o nagrodę, która czeka na nie w ostatnim punkcie wyprawy

Kliknij i przejdź
do Wydarzenia na Facebooku
„G – O tym się nie mówi”!

Przewidywany czas trwania gry to około 60 minut. Organizatorzy zachęcają do zaopatrzenia się w wodę i ubranie odpowiednie do prognozowanej pogody.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących gry miejskiej można kontaktować się mailowo: projektowaniekultury21@gmail.com

Wydarzenie organizowane we współpracy Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie i Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie!

Zapraszamy!