fbpx
Michał Powałowski kandydatem na Prezydenta Miasta Gniezna!
Razem dla Gniezna!
Razem dla Gniezna!

Michał Powałowski, obecny zastępca prezydenta, został oficjalnie kandydatem na urząd Prezydenta Miasta Gniezna z ramienia KWW Koalicji dla Pierwszej Stolicy w Wyborach Samorządowych 2024! Michał Powałowski jest kandydatem trzech ugrupowań politycznych! Platforma Obywatelska, Nowa Lewica i Polska 2050 popierają jego kandydaturę idąc do wyborów pod hasłem „Razem dla Gniezna”!

W sobotę, 10 lutego, w Stolicy eXperymentu w Gnieźnie kandydata na stanowisko prezydenta przedstawiła Ministra Klimatu i Środowiska Paulina Hennig-Kloska z Polski 2050, która powiedziała, że ich kandydat na prezydenta dotychczas wykazał się w skutecznym działaniu, dialogu, rozwiązywaniu licznych problemów! Ministra wierzy w to, że kolejne pięć lat i te wszystkie zadania, które przed nim stoją, właśnie w takim duchu porozumienia i współpracy będą realizowane!

Poseł Tadeusz Tomaszewski z Lewicy mówił, że Michał Powałowski jest osobą otwartą, gotową do dialogu oraz słuchającą ludzi! Słuchającą nie tylko tych, z którymi rządzi, ale także radnych opozycji! Ponadto jest empatyczny, umiejący stanąć po stronie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i osób z niepełnosprawnościami. Człowiek, który ma doskonałą wiedzę w kwestii oświaty i dlatego też Nowa Lewica i jej dotychczasowi radni opowiadają się za tym, aby wspólnym kandydatem Koalicji na rzecz Pierwszej Stolicy był Michał Powałowski!

Senator Grzegorz Fedorowicz z Polski 2050 poprosił mieszkańców jako senator wybrany z całego okręgu 92 o poparcie kandydatury na prezydenta Michała Powałowskiego, który jest osobą niezwykle doświadczoną! Dziewięć lat pracował dla mieszkańców Gniezna jako zastępca prezydenta i senator uważa, że jest już najwyższy czas, aby Michał Powałowski wziął stery w swoje ręce!

Obecny prezydent Tomasz Budasz z Platformy Obywatelskiej reklamując kandydaturę swojego zastępcy powiedział, że z dumą i ogromną przyjemnością rekomenduje mieszkańcom Gniezna swojego najbliższego współpracownika Michała Powałowskiego! Prezydent Tomasz Budasz stwierdził, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu i nikt inny tak dobrze jak on, nie poprowadzi tego miasta!

Michał Powałowski powiedział, że dziś nadszedł czas, żeby działać dla Gniezna, a dobry, przemyślany i zrównoważony rozwój będzie możliwy tylko wtedy, kiedy będziemy ze sobą współpracować! Kiedy będziemy szukać tego co nas łączy, a nie dzieli!

Jestem osobą, która potrafi słuchać i konsolidować. Sporów i kłótni mamy dosyć! To wszystko widać do góry w wielkiej polityce, dlatego dzisiaj wychodzę do Was, mieszkańcy Gniezna, z propozycją współpracy! Chcę wspólnie z Wami opracować program dla Gniezna! Oczywiście ja mam wizję jak to miasto ma wyglądać za pięć, dziesięć lat, ale moja wizja to nie jest wszystko. Jest wiele obszarów, w których zostało wiele do zrobienia i dlatego już dziś zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkania otwarte, podczas których będę chciał porozmawiać z każdym, kto podobnie jak ja, myśli o przyszłości naszej lokalnej ojczyzny. Razem możemy zrobić dużo więcej!

– zapewnia kandydat Michał Powałowski

Michał Powałowski od dziewięciu lat jest zastępcą prezydenta Miasta Gniezna!