fbpx
Prezydent Michał Powałowski przedstawił swoich Zastępców!
Od lewej: zastępczyni Joanna Śmigielska, prezydent Michał Powałowski i zastępca Łukasz Muciok
Od lewej: zastępczyni Joanna Śmigielska, prezydent Michał Powałowski i zastępca Łukasz Muciok

We wtorek, 7 maja, w Parku Kościuszki w Gnieźnie Prezydent Miasta Gniezna Michał Powałowski przedstawił swoich Zastępców, którymi zostali Joanna Śmigielska i Łukasz Muciok!

Prezydent Michał Powałowski poinformował, że jego Pierwszym Zastępcą będzie Joanna Śmigielska, a Drugim Zastępcą Łukasz Muciok!

Prezydent dodał, że jego zastępczyni Joanna Śmigielska będzie zajmowała się zadaniami z obszaru gospodarki miasta!

Natomiast zastępca prezydenta Łukasz Muciok zajmie się kulturą, turystyką i sprawami społecznymi!

Łukasz Muciok, ze względu na swoje zobowiązania zawodowe, pracę rozpocznie dopiero w czerwcu!

Joanna Śmigielska jest absolwentką studiów prawniczych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i organizacji zarządzania w administracji publicznej.

W administracji samorządowej pracuje od 2004 roku. W latach 2015-2022 pracowała jako Sekretarz Miasta Gniezna. We wrześniu 2022 roku Joanna Śmigielska objęła stanowisko Drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna

Łukasz Muciok jest absolwentem kierunku Transport na Politechnice Poznańskiej. Ukończył też studia podyplomowe związane z zarządzaniem i informatyką, jest autorem kilku publikacji naukowych.

Przez kilkanaście lat pełnił funkcję nauczyciela i wykładowcy przedmiotów związanych z logistyką, transportem i mechaniką. Pracował też jako menadżer w kilku przedsiębiorstwach oraz jako promotor produktu lokalnego. Od roku 2019 sprawuje funkcję dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie.

Prezydent Michał Powałowski przekazał swoim zastępcom cele Programu wyborczego, które muszą zrealizować Razem dla Gniezna!