fbpx
Świętowanie 70. Urodzin MOK Gniezno
Świętowanie 70. Urodzin MOK Gniezno

Wielu gości przybyło w piątek, 5 kwietnia, na 70. Urodziny Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie! Był tort urodzinowy, wyjątkowy koncert zespołu Gentle Swing i wiele innych atrakcji kulturalnych, które przyciągnęły tłumy mieszkańców do wspólnego świętowania z MOK Gniezno!

Urodzinowe świętowanie rozpoczęło się po południu od złożenia życzeń i gratulacji od przybyłych gości na ręce dyrektora Dariusza Pilaka!

Dyrektor natomiast podziękował Wszystkim, którzy przybyli na okrągły jubileusz MOKu, za obecność, życzenia i wspólnie spędzany czas!

Następnie goście mogli m.in. zwiedzić placówkę kulturalną, obejrzeć fotografie, na których uwieczniono działalność MOKu sprzed wielu dekad, zajrzeć do sekcji działających w ośrodku kultury i przede wszystkim powspominać stare czasy!

Wieczorem w sali widowiskowej odbył się koncert zespołu Gentle Swing, podczas którego śpiewano piosenki z repertuaru Kaliny Jędrusik i Wojciecha Młynarskiego! Koncert tak się podobał publiczności, że artyści kilka razy wychodzili na scenę, żeby zaśpiewać na bis!

Po koncercie dyrektor zaprosił wszystkich na tort urodzinowy w postaci babeczek! Był przepyszny!

Akt założenia Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie datowany jest na 9 kwietnia 1954 roku!

Życzymy wszystkiego najlepszego!