fbpx
Zimowe Jelonki 2024 zagrały w szczytnym celu!
Impreza charytatywna Zimowe Jelonki 2024
Impreza charytatywna Zimowe Jelonki 2024

Towarzystwo Miłośników Jelonka Rogacza zorganizowało w sobotę, 6 stycznia, imprezę charytatywną Zimowe Jelonki 2024 dla Stowarzyszenia na Rzecz Wspomagania Osób Niepełnosprawnych, Osób ze Spektrum Autyzmu oraz Ich Otoczenia „Potrafimy” w Restauracji Europejska w Gnieźnie!

W tym roku zagrali dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspomagania Osób Niepełnosprawnych, Osób ze Spektrum Autyzmu oraz Ich OtoczeniaPotrafimy” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie.

Podczas imprezy charytatywnej odbyły się koncerty zespołów Scarlet Blaze, Man’yhand i Marek Majka & Obłędni oraz licytacje fantów przekazanych przez wielu darczyńców!

W zabawie udział wzięli i organizatorowi podziękowali prezes Stowarzyszenia „Potrafimy” Renata Kozłowska i dyrektor SOSW nr 2 w Gnieźnie Tomasz Pawłowski.

Współorganizator wydarzenia Krzysztof Celka przekazał, że jest wiele atrakcyjnych fantów przekazanych przez darczyńców na licytacje, w tym bilet na mecz Ligi Mistrzów między RB Lipskiem a Realem Madryt w Lipsku!

Jak poinformowała współorganizatorka imprezy Patrycja Rybarczyk, Zimowe Jelonki organizowane od ponad 20 lat na rzecz osób i instytucji, które potrzebują wsparcia.

W tym roku zebrano 26 030 zł za co organizator wszystkim bardzo dziękuje!