fbpx
Już w sobotę koncert trzech zespołów w eSTeDe!

Post-punkowcy z Gniezna zapraszają w sobotę, 9 grudnia, o godz. 18.00 na koncert! Tym razem gościnne Centrum Kultury Scena to Dziwna w Gnieźnie przyjmie na swojej scenie trzy odmienne spojrzenia na ciężkie granie: zimnofalowe Père-Lachaise, rapcore’owe Hanz Bonanza i „hRAd-Rockowe” Meteroids. Wstęp wolny!

PÈRE-LACHAISE

Jako Père-Lachaise postawili sobie za cel połączenie rapu z post-punkiem i zimną falą. Czy się udało? Nie są pewni – sześć odmiennych spojrzeń na muzykę sprawiło, że ich założenia zaczęły się zmieniać, a brzmienie wymykać poza pierwotne ramy. Ich muzyka to opowieść o tym, z czym zmaga się pokolenie drogich mieszkań i social mediów. Na ostatnim koncercie w tym roku po raz pierwszy zagrają cały materiał z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie też kilku niespodzianek po drodze do miejsc, gdzie cały rok kwitną konwalie

Skład:

Tim Curtis – wokal

Mikołaj Stopczyński – perkusja

Filip Głowski – gitara

Oliwier Czajkowski – gitara

Michał Stefański – bas

Jakub Grzechowiak – syntezator

HANZ BONANZA

Hanz to gniew, Bonanza to pobożne życzenie. Trochę rapu, trochę ostrego brzmienia. Uczciwy deal.

Skład:

Michał Uliszak – wokal

Mateusz Tomaszewski – wokal

Łukasz Jaźwiński – gitara

Paweł Kubicki – gitara

Michał Okulus – bas

Karol Kotecki – perkusja

METEROIDS

W swoim debiucie wygrali Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE FEST 2020 organizowanym przez Sulęciński Ośrodek Kultury. Energetyczna ściana gitar i entuzjastyczny występ porwał publiczność i jurorów – werdykt był jednogłośny. Kolejny raz zgarnęli nagrodę główną i indywidualne wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Gitarowych w Mosinie!

Pochodzą z Zielonej Góry, grają własne hRAd-Rockowe kompozycje… tak to nie błąd, a ich autorska mieszanka dźwięków. Czerpią wiele z metalowych ballad, hardrockowego brzmienia i brudnego grunge’owego riffu…

Debiutancki krążek zespołu, z trzynastoma utworami, miał swoją premierę we wrześniu 2021 roku. Albumem „Przemyślenia” zachęcają słuchaczy do posiadania własnego zdania i nie zatrzymywania się w szarej codzienności.

Skład:

Hubert Sozański – wokal

Jan Domagała – gitara basowa

Filip Sanowski – perkusja

Jakub Mroczek – gitara elektryczna

Leon Ochocki – gitara elektryczna

Zapraszamy!

Kliknij i zobacz wydarzenie na Facebooku!