fbpx
Gniezno na 3. Miejscu w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024!
Ostatni dzień Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024
Ostatni dzień Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024

Wielkie Brawa i Podziękowania dla wszystkich Rowerzystek i Rowerzystów, którzy przez cały czerwiec z odpaloną apką Aktywne Miasta kręcili kilometry dla Gniezna i przyczynili się do zajęcia 3. Miejsca w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024! W ostatni dzień rywalizacji, 30 czerwca, Cyklistki i Cykliści nabijali jeszcze ostatnie kilometry startując około godz. 18:00 z Rynku i przemieszczając się ulicami miasta oraz jeżdżąc chwilę przed północą wokół Jeziora Jelonek!

W Gnieźnie Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024 oficjalnie rozpoczęła się 1 czerwca, chwilę po północy, przy Napisie Gniezno nad Jeziorem Jelonek i zakończyła się 30 czerwca, moment przed północą, również na Wenei!

Kliknij i przeczytaj
Wystartowała rywalizacja
o
Puchar Rowerowej
Stolicy Polski 2024!

na Gniezno.NEWS!

W ostatnim dniu Rywalizacji, 30 czerwca, o godz. 18:00 na Rynku spotkała się grupa Rowerzystek i Rowerzystów na Pożegnalnym Rajdzie!

Prezydent Michał Powałowski podziękował Wszystkim za udział w Rywalizacji i wyróżnił jednego z najlepszych w tym roku cyklistów!

Następnie Wszyscy wspólnie wyruszyli na kilkukilometrowy objazd miasta, aby nabijać ostatnie kilometry dla Gniezna!

Jeszcze chwilę przed północą, około godz. 23:30, ostatnie kółka wokół Jeziora Jelonek wykręcali Rowerzyści na czele z Szymonem Drzewieckim z Urządu Miejskiego w Gnieźnie, który podziękował Wszystkim za tegoroczne współzawodnictwo!

Gniezno, w rywalizacji 53 miast, pokonało wspólnie 605 343,04 km, a to ponad 60 000 km więcej niż w ubiegłym roku!

Kliknij i przejdź
do Grupy na Facebooku
Gniezno na Kole!

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 6 września, o godz. 18:00 przed Starym Ratuszem w Gnieźnie!

Najnowsze komentarze