fbpx
Już w ten piątek 70. Urodziny MOK Gniezno!
Źródło: MOK Gniezno
Źródło: MOK Gniezno

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11 zaprasza Wszystkich na swoje 70. Urodziny, które odbędą się już w ten piątek, 5 kwietnia, od godziny 17:00! Wstęp bezpłatny!

Świętowanie zaczęło się tak naprawdę już jakiś czas temu, poprzez oddanie do użytku zrewitalizowanego budynku! Na tzw. „70-tkę” pojawiło się też nowe logo!

Teraz, na kilka dni przed ukończeniem 70. Urodzin (akt założenia MOKu datowany jest na 9 kwietnia 1954 r.), MOK Gniezno zaprasza, by wspólnie świętować to niecodzienne wydarzenie!

Tak długą i barwną historię trudno opowiedzieć w kilku słowach, dlatego uczestnicy wydarzenia będą mogli w różnych salach MOK zapoznać się z przeszłością ośrodka, sekcjami, wydarzeniami i przede wszystkim ludźmi, którzy na przestrzeni lat budowali ofertę MOKu!

Powstaną strefy tematyczne, w których będzie można dosłownie dotknąć historii ośrodka im. Klemensa Waberskiego! Wśród nich znajdą się miejsca, gdzie zgromadzone zostaną wspomnienia o działalności fotograficznej, muzycznej, tanecznej, sportowej, hobbystycznej, wydarzeń plenerowych czy szeroko pojętej działalności artystycznej!

Plan jest taki:

• Od 17:00 do 19:00 w przestrzeniach MOKu będziecie mogli razem z organizatorami powspominać te różnorodne 70 lat działalności instytucji!

• O 19:00 w sali widowiskowej wystąpi Gentle Swing! Rozmowy damsko/męskie z repertuaru Kaliny Jędrusik i Wojciecha Młynarskiego!

• Około 20:00 tort urodzinowy i krótki DJ set Jak za dawnych lat w holu MOKu”!

Wydarzenie zakończy się, jak na Urodziny przystało, potańcówką taneczną rodem z lat 80. ubiegłego wieku!

Do zobaczenia, czujcie się zaproszeni!