fbpx
Spotkanie autorskie z Olą Wiecką z Naturalnej Świecy w Gnieźnie!
Od lewej: Katarzyna Wilczkowska i Aleksandra Wiecka
Od lewej: Katarzyna Wilczkowska i Aleksandra Wiecka

W środę, 31 stycznia, w Starym Ratuszu odbyło się spotkanie autorskie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie z Aleksandrą Wiecką, która opowiedziała o swoich pierwszych krokach w biznesie, marce Naturalna Świeca, świecach sojowych i e-booku „Aromatyczne woski zapachowe DIY”!

Spotkanie autorskie z Olą Wiecką otworzyła Iwona Piechocka-Jóźwiak z MOKu, a poprowadziła Katarzyna Wilczkowska z Sypaszyje!

Ola Wiecka swoją przygodę z naturalnymi świecami sojowymi rozpoczęła pięć lat temu i jak sama powiedziała, początki prowadzenia biznesu nie były łatwe.

Dziś ma już swoją markę, swoich stałych klientów, a raczej klientki, bo jak zauważyła, częściej kupują kobiety. Do tej pory sprzedała ponad 30 tysięcy świec, a największe zamówienie wynosiło jednorazowo 10 tysięcy świec!

Na pytanie prowadzącej, Katarzyny Wilczkowskiej, jaki klient jest idealny dla Oli Wieckiej, odpowiedziała, że świadomy, taki który wie jaki produkt wybrać, dbający o siebie, o środowisko i który chce coś więcej niż produkt z półki sklepowej!

Wiele satysfakcji sprawia jej prowadzenie warsztatów na razie w Gnieźnie, ale planuje rozszerzyć tę działalność na całą Polskę!

Ola Wiecka zapewniła także, że będą kolejne e-booki, a może nawet w przyszłości wydanie drukowane jej książki m.in. o naturalnych świecach sojowych i aromatycznych woskach zapachowych DIY!

Autorka pierwszego swojego e-booka odpowiadała także na pytania publiczności, które najczęściej dotyczyły właśnie tej publikacji.

Kliknij i zobacz
e-booka
na stronie Naturalna Świeca!

Więcej informacji dotyczących produktów Oli Wieckiej można znaleźć na stronie internetowej naturalnaswieca.pl, a także można zajrzeć do sklepu, który znajduje się w Osińcu przy Alei Drugiej 5!